Facebook Instagram Twitter Youtube

Lego i multimedia

LEGO EDUCATION

Projekt Lego Education traktujemy jako narzędzie do wielopłaszczyznowej edukacji przedszkolnej. Od przedszkola aż po szkoły wyższe klocki Lego służą nauce matematyki, języków obcych, elementów fizyki, przyrody a także interakcji i zachowań społecznych. Lego Education wspomaga naukę kreatywnego i logicznego myślenia, pracy zespołowej, a także współzawodnictwa, a przy tym zwiększa zdolności manualne przedszkolaka i to co najważniejsze – gwarantuje dzieciom doskonałą zabawę.


NOWE TECHNOLOGIE
HCI (HUMAN COMPUTER INTERACTION)

W naszej ofercie edukacyjnej nie zapominamy o nowych technologiach. Rzucamy dzieciom wyzwania, jakie niesie interakcja człowieka z komputerem. Gwarantujemy radość płynącą z zabawy. Proponujemy dzieciom zajęcia edukacyjno-rekreacyjne na nowoczesnym sprzęcie multimedialnym oraz w sali zabaw z miękką, kolorową podłogą, bezpieczną trampoliną i zjeżdżalniami. Interaktywna podłoga iFootFloor Kids, reaguje na ruch dziecka, aplikacje dla najmłodszych pasjonatów technologii – ćwiczą spostrzegawczość i refleks. Gry z olbrzymimi klockami MagicBlocks – rozwijają umiejętności manualne, myślenie przestrzenne i koordynację. Dzieci mają szansę sprawdzić swoje umiejętności, bawiąc się przy wysokiej jakości ekranie Kinetic MegaWall połączonym z ciekawymi aplikacjami sterowanymi za pomocą ruchu ciała bądź określonych gestów. Do pracy z dziećmi wykorzystujemy najnowsze, światowe technologie, bazując na aplikacjach edukacyjnych opracowanych przez psychologów i pedagogów specjalnie na nasze potrzeby. Multimedialne gry nie tylko dodają energii, ale też świetnie integrują grupę, kształtują kreatywność i wyobraźnię, wpierając przy tym rozwój psychoruchowy dzieci.


BEZPIECZEŃSTWO W SIECI – PROGRAM NECIO.PL

W przedszkolu realizujemy projekt necio.pl, poświęcony bezpiecznemu korzystaniu z internetu. Prowadzony jest przez Fundację Dzieci Niczyje we współpracy z Fundacją Orange w ramach Programu Komisji Europejskiej Safer Internet.

1 + 1 = 2! No to liczmy dalej!

Lubimy się chwalić tak jak lubimy nasze przedszkola!
Poniżej kilka faktów przedstawionych w liczbach.

34 osoby

łączna liczba naszego personelu

3000m2

taką powierzchnią dysponujemy

14

salek edukacyjnych

Zapisz się
do naszego newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi wydarzeniami