Facebook Instagram Twitter Youtube

KADRA PEDAGOGICZNA

Baby Planet to przede wszystkim miejsce pełne ciepła, radości i empatycznych opiekunów. Twoje dziecko będą tu wspierać poszukiwacze przygód, z którymi doświadczy niezapomnianych chwil. Wiemy, że w grupie dzieci czują się lepiej i rozwijają szybciej!

Wiemy, że do przedszkola przychodzą chętnie wtedy, gdy wiedzą, że czeka je dzień pełen zabawy. Dbamy o to codziennie! To dzięki wspólnej, edukacyjnej zabawie BabyPlaneciaki poznają smak przyjaźni i radości. Starannie dobrane grono pedagogiczne tworzą: dyrektor, nauczyciele wychowania przedszkolnego, instruktorzy nauki pływania i zajęć sportowych, lektorzy języków obcych, nauczyciel rytmiki, nauczyciel wczesnej nauki czytania.

JOANNA SZCZECIŃSKA

Dyrektor przedszkola. Mama dwóch synów. Nauczyciel mianowany, pracuje z dziećmi od ponad 20 lat, Uczy języka angielskiego. Prowadzi zajęcia "Przyjaciele Zippiego" - program profilaktyki zdrowia psychicznego dziecka. Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej na kierunku: zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, a także zarządzanie placówkami oświatowymi. Strażniczka interesów dzieci i solidne wsparcie dla nauczycieli. Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów metodycznych. Wykorzystuje klocki Lego w edukacji przedszkolnej. Prywatnie uwielbia Lego Soft.

PANI SANDRA

Wicedyrektor przedszkola. Nauczyciel kontraktowy. Wychowawca grupy „Orbiciaki”. Dba o stworzenie ciepłego, przyjaznego miejsca, w którym dzieci rozpoczną swoją pierwszą przygodę z edukacją. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz studiów podyplomowych - Gimnastyka Korekcyjno -  Kompensacyjna, jak również studiów podyplomowych na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach z Wychowania Przedszkolnego.

PANI MONIKA

Logopeda i nauczyciel. Absolwentka edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego na wydziale pedagogiki, jak również logopedii i medialnej emisji głosu na Uniwersytecie Śląskim. Propaguje aktywizujące formy nauczania. Uwielbia działać. Dba o poprawną wymowę przedszkolaków, prowadzi zajęcia nauki wczesnego czytania. Z dziećmi pracuje już od lat. Kocha podróże do miejsc mało znanych i zapomnianych. Gdy nie spędza czasu z naszymi przedszkolakami, najchętniej pływa, nie myśląc o niczym lub zatapia się pod kocem z kubkiem gorącej czekolady.

PANI AMANDA

Nauczyciela wychowania przedszkolnego. Prowadzi grupę Meteorki. Absolwentka zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego na wydziale pedagogiki w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Kobieta anioł. W jej ramionach maluchy znajdują ukojenie i czują się bezpiecznie. Nauczyciel z powołania.

PANI JUSTYNA

Nauczyciel wychowania przedszkolnego, oligofrenopedagog. Prowadzi grupę Komeciaki. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Katowicach. Uśmiechem wita każdy dzień i każdego przedszkolaka. W jej ramionach odnajdują ukojenie. Zaraża maluchy miłością do sztuki i.... malowania rękami.

PANI LIDZIA

Uosobienie anioła. Ciepła i serdeczna, sprawia, że każdy nasz przedszkolak jest pojedzony i zadowolony. Każdego dnia stanowi olbrzymie wsparcie dla nauczycieli.

PAN MATEUSZ

Instruktor wczesnej nauki pływania. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Trener pływania klasy II obecnie trener w Zespole Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich. Były zawodnik dyscypliny pływania i triatlonu. Uwielbia pracę z dziećmi. Posiada wieloletnie doświadczenie jako instruktor/trener pływania. Oprócz pływania ma również inne pasje sportowe: jazda na snowboardzie, bieganie, Runmagedon oraz crossfit.

MAŁGORZATA WORYTKO

Logopeda z powołania. Człowiek - Anioł. Jej ciepło, uśmiech i 21-letnie doświadczenie sprawiają, że dzieci na ćwiczenia logopedyczne idą z przyjemnością, a nie z konieczności. Mówi wprost: "Mam to szczęście, że wykonuję zawód, w którym czuję się spełniona". Doświadczony pedagog. Uczestniczka kilkudziesięciu szkoleń i kursów. Prowadzi własny blog: www.pani-logopeda.blog.pl.

PANI ZUZIA

Instruktorka nauki pływania, gimnastyki korekcyjnej i zajęć sportowych w przedszkolu. Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Zakochana w życiu, gotowaniu i...Marku! Mama Neli. Jej znaki rozpoznawcze: uśmiech i..skarpetki nie do pary. Tym zamiłowaniem zaraża nasze przedszkolaki - na szczęście!

PANI DANUSIA

W jej ramionach każdy przedszkolak znajdzie ukojenie i żaden nie będzie głodny. Pomoc nauczycieli.

PANI PAULINA

W Baby Planet prowadzi zajęcia rytmiczno – muzyczne, muzykoterapii i logorytmiki. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego i Szkoły Muzycznej.

1 + 1 = 2! No to liczmy dalej!

Lubimy się chwalić tak jak lubimy nasze przedszkola!
Poniżej kilka faktów przedstawionych w liczbach.

34 osoby

łączna liczba naszego personelu

3000m2

taką powierzchnią dysponujemy

14

salek edukacyjnych

Zapisz się
do naszego newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi wydarzeniami