Facebook Instagram Youtube biuro@babyplanet.edu.pl

KADRA PEDAGOGICZNA

Baby Planet to przede wszystkim miejsce pełne ciepła, radości i empatycznych opiekunów. Twoje dziecko będą tu wspierać poszukiwacze przygód, z którymi doświadczy niezapomnianych chwil. Wiemy, że w grupie dzieci czują się lepiej i rozwijają szybciej!

Wiemy, że do przedszkola przychodzą chętnie wtedy, gdy wiedzą, że czeka je dzień pełen zabawy. Dbamy o to codziennie! To dzięki wspólnej, edukacyjnej zabawie BabyPlaneciaki poznają smak przyjaźni i radości. Starannie dobrane grono pedagogiczne tworzą: dyrektor, nauczyciele wychowania przedszkolnego, instruktorzy nauki pływania i zajęć sportowych, lektorzy języków obcych, nauczyciel rytmiki, nauczyciel wczesnej nauki czytania.

JOANNA SZCZECIŃSKA

Dyrektor przedszkola. Nauczyciel mianowany.

Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego Wydział Filologiczny - nauczyciel języka angielskiego, oraz studiów podyplomowych zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, a także zarządzanie placówkami oświatowymi.
Oprócz prowadzenia zajęć z języka angielskiego we wszystkich grupach wiekowych, prowadzi również zajęcia z programu "Przyjaciele Zippiego", mindfulness i Lego Education. Pracuje z dziećmi 25 lat. Strażniczka interesów dzieci i solidne wsparcie dla nauczycieli. Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów metodycznych.

PANI MONIKA

Wicedyrektor przedszkola.

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku Pedagogika - Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Ukończone studia podyplomowe - Logopedia i medialna emisja głosu na tej samej uczelni. Uwielbia działać. Przy niej dzieci nie poznają czym jest nuda, gdyż propaguje aktywizujące formy nauczania. Prowadzi grupę w przedszkolu w Katowicach.
Jako logopeda dba o poprawną wymowę przedszkolaków, prowadzi zajęcia wspomagające rozwój mowy, nauki czytania i pisania.

PANI DANUSIA

Wychowawca najmłodszej grupy.

Ukończyła kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym.
Pełna pasji i poświecenia skrzętnie realizuje powierzony jej cel starając się stworzyć miłą i przyjazną atmosferę dla wszystkich maluchów oraz wykrzesać z nich maksimum zaangażowania i dziecięcej radości.

PANI MARTA

Skrzypaczka, kompozytorka, pedagog.

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie na kierunku Edukacja Muzyczna - specjalizacja: muzykoterapia oraz prowadzenie zespołów wokalnych i instrumentalnych. W trakcie studiów odbyła półroczne stypendium na University of Helsinki na kierunku muzykologia. W latach 2014- 2015 kształciła się w Krakowskiej Szkole Jazzu w klasie skrzypiec jazzowych Dominika Bieńczyckiego.
Od 2016 roku studentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie skrzypiec jazzowych Macieja Afanasjewa, gdzie w 2019 roku uzyskała tytuł licencjata sztuki muzycznej.
Komponuje własną muzykę instrumentalną, którą wykonuje ze swoim zespołem Marta Rubik Quintet, a także piosenki dla dzieci, które można usłyszeć m.in. w Baby Planet.

PANI BOŻENKA

Pomoc nauczycieli.

Nieoceniona osoba, dusza człowiek, szybko rozprawia się ze smutkiem.

PAN MATEUSZ

Instruktor wczesnej nauki pływania.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Trener pływania klasy II obecnie trener w Zespole Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich. Były zawodnik dyscypliny pływania i triatlonu. Uwielbia pracę z dziećmi. Posiada wieloletnie doświadczenie jako instruktor/trener pływania. Oprócz pływania ma również inne pasje sportowe: jazda na snowboardzie, bieganie, Runmagedon oraz crossfit.

1 + 1 = 2! No to liczmy dalej!

Lubimy się chwalić tak jak lubimy nasze przedszkola!
Poniżej kilka faktów przedstawionych w liczbach.

34 osoby

łączna liczba naszego personelu

3000m2

taką powierzchnią dysponujemy

14

salek edukacyjnych

Zapisz się
do naszego newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi wydarzeniami