Facebook Instagram Youtube biuro@babyplanet.edu.pl

Zajęcia dla dzieci 2-12 lat!

Celem zajęć
prowadzonych w ramach KIDS ACADEMY jest przede wszystkim dobra zabawa i umożliwienie dzieciom w wieku od 2 do 12 lat wszechstronnego rozwoju. Dzięki eksperymentom, obserwacjom i doświadczeniom zabierzemy dzieci w świat nauki!

Jesteśmy nowoczesną placówką edukacyjną, pracującą na najwyższych standardach, z laboratorium lego wyposażonym w nowoczesny sprzęt i interaktywnym centrum multimedialnym. Zajęcia prowadzone są przez kreatywnych nauczycieli, certyfikowanych instruktorów.

ZAJĘCIA PAKIETOWE

dzienne (pon-pt) - 195 zł miesięcznie (6 zajęć)
zaoczne (sobota) - 195 zł miesięcznie (4 zajęcia weekendowe + 1 zajęcia
gratis w tygodniu)
* możliwość wyboru rodzaju i ilości zajęć

ZAJĘCIA POJEDYNCZE

dzienne (pon-pt) - 45 zł
zaoczne (sobota) - 55 zł

Czas trwania zajęć: 60 minut.
Grupy 6-10 osobowe, w odpowiednich przedziałach wiekowych.

Proponujemy zajęcia:

Lego Education

na zajęciach, na których głównymi bohaterami są dopasowane do wieku i umiejętności uczestników zestawy klocków LEGO, kładziony jest szczególny nacisk na  kreatywność, współpracę i dobrą zabawę. Za pomocą zestawów Lego Education wprowadzamy dzieci w świat matematyki, fizyki, architektury. Rozwiązania edukacyjne Lego Education wzmacniają również pewność siebie u dzieci oraz rozwijają umiejętności przydatne w dorosłym życiu.
Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 2-12.
Grupy 2-4, 5-7, 8-10, 11-12.

matematyka

dorośli ciągle ograniczają edukację matematyczną do kształtowania umiejętności liczenia, dodawania i odejmowania. W naszej Akademii nauczymy dzieci matematyki za pomocą gier, zabaw, sytuacji zadaniowych. Pokażemy jak należy postępować aby dzieci polubiły matematykę i odnosiły sukcesy w szkolnej edukacji.
Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 2-7.
Grupy 2-4, 5-7.

robotyka

warsztaty są połączeniem najwspanialszej zabawy z nauką, na których dzieci uczą się konstruowania najprawdziwszych robotów. Zajęcia te są niezwykłym połączeniem zabawy klockami LEGO z nauką programowania. Przyszłość to roboty, komputery i automatyzacja dlatego wprowadzimy dzieci w niezwykły świat nowoczesnych technologii i futurystycznych maszyn.
Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 7-12.
Grupy 7-9 i 10-12.

kodowanie

zajęcia rozwijają logiczne myślenie, zadaniowe podejście do stawianych problemów, umiejętność pracy zespołowej, wprowadzenie do programowania z wykorzystaniem maty do kodowania oraz ozobotów. Ozobot to mały robot doskonały do nauki logicznego myślenia. Zabierze dzieci w niesamowitą przygodę rysowania, rozwiązywania problemów i pracy grupowej. Dzieci programują zadania, które wykona robot, programowanie ozobotów umożliwia płynne przejście od kodowania offline do kodowania przy pomocy tabletów i monitorów.
Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 4-7.
Grupy 4-5 i 6-7.

sensoplastyka

warsztaty polegają na poznawaniu otaczającego świata za pomocą wszystkich zmysłów. Przynosi ogromne korzyści zarówno dla rozwoju zmysłów, jak i ogólnej motoryki dzieci. Ta prosta forma zabawy równocześnie stymuluje wszystkie zmysły dziecka. Ugniatanie, przesypywanie i formowanie produktów zróżnicowanych pod względem faktury oraz innych właściwości, aktywuje zarówno dotyk, węch, wzrok, smak oraz słuch. Swoboda działania doskonale wpływają na kreatywność a także twórcze myślenie maluchów.
Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 2-10.

muzykoterapia

rytm, taniec, gra na instrumentach są doskonałym wyborem dla dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym wieku szkolnym. Podczas zajęć dzieci uczestniczą w zabawach muzyczno-ruchowych, poznają nowe piosenki, tańce ludowe i regionalne oraz muzykę rozrywkową z elementami tańca nowoczesnego i towarzyskiego. Obcowanie z muzyką wywiera pozytywny wpływ na psychikę, zwiększa motywację i poprawia zdolność do nauki. Posiada duże walory terapeutyczne ale też pozwala rozwinąć pasje muzyczne.
Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 2-7.
Grupy 2-4 i 5-7.

zajęcia wspierające naukę czytania, pisania i mówienia

zajęcia dla dzieci z ryzyka dysleksji

podczas zajęć uwaga koncentrowana jest przede wszystkim na stymulowaniu lewej półkuli mózgu, która: analizuje, przetwarza linearnie, porządkuje sekwencyjnie, wykrywa relacje, a to wszystko ma ogromny wpływ na: mowę, czytanie, pisanie i funkcje intelektualne. Linearność łączy wszystkie te ćwiczenia. Polega na porządkowaniu elementów krok po kroku, od lewej strony do prawej.
Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 3-7.
Grupy 3-4 i 5-7.

1 + 1 = 2! No to liczmy dalej!

Lubimy się chwalić tak jak lubimy nasze przedszkola!
Poniżej kilka faktów przedstawionych w liczbach.

34 osoby

łączna liczba naszego personelu

3000m2

taką powierzchnią dysponujemy

14

salek edukacyjnych

Zapisz się
do naszego newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi wydarzeniami