Kadra pedagogiczna

Baby Planet to przede wszystkim miejsce pełne ciepła, radości i empatycznych opiekunów. Twoje dziecko będą tu wspierać poszukiwacze przygód, z którymi doświadczy niezapomnianych chwil. Wiemy, że w grupie dzieci czują się lepiej i rozwijają szybciej! Wiemy, że do przedszkola przychodzą chętnie wtedy, gdy wiedzą, że czeka je dzień pełen zabawy. Dbamy o to codziennie! To dzięki wspólnej, edukacyjnej zabawie BabyPlaneciaki poznają smak przyjaźni i radości. Starannie dobrane grono pedagogiczne tworzą: dyrektor, nauczyciele wychowania przedszkolnego, instruktorzy nauki pływania i zajęć sportowych, lektorzy języków obcych, nauczyciel rytmiki, nauczyciel wczesnej nauki czytania.

Joanna Szczecińska

Joanna Szczecińska

Dyrektor przedszkola. Mama dwóch synów. Nauczyciel mianowany, pracuje z dziećmi od ponad 20 lat, Uczy języka angielskiego. Prowadzi zajęcia "Przyjaciele Zippiego" - program profilaktyki zdrowia psychicznego dziecka. Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej na kierunku: zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, a także zarządzanie placówkami oświatowymi. Strażniczka interesów dzieci i solidne wsparcie dla nauczycieli. Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów metodycznych. Wykorzystuje klocki Lego w edukacji przedszkolnej. Prywatnie uwielbia Lego Soft.

Pani Sandra

Pani Sandra

Wicedyrektor przedszkola. Nauczyciel kontraktowy. Wychowawca grupy „Orbiciaki”. Dba o stworzenie ciepłego, przyjaznego miejsca, w którym dzieci rozpoczną swoją pierwszą przygodę z edukacją. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz studiów podyplomowych – Gimnastyka Korekcyjno – Kompensacyjna, jak również studiów podyplomowych na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach z Wychowania Przedszkolnego.

Pani Monika

Pani Monika

Logopeda i nauczyciel. Absolwentka edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego na wydziale pedagogiki, jak również logopedii i medialnej emisji głosu na Uniwersytecie Śląskim. Propaguje aktywizujące formy nauczania. Uwielbia działać. Dba o poprawną wymowę przedszkolaków, prowadzi zajęcia nauki wczesnego czytania. Z dziećmi pracuje już od lat. Kocha podróże do miejsc mało znanych i zapomnianych. Gdy nie spędza czasu z naszymi przedszkolakami, najchętniej pływa, nie myśląc o niczym lub zatapia się pod kocem z kubkiem gorącej czekolady.

Pani Amanda

Pani Amanda

Nauczyciela wychowania przedszkolnego. Prowadzi grupę Meteorki. Absolwentka zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego na wydziale pedagogiki w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Kobieta anioł. W jej ramionach maluchy znajdują ukojenie i czują się bezpiecznie. Nauczyciel z powołania.

Pani Justyna

Pani Justyna

Nauczyciel wychowania przedszkolnego, oligofrenopedagog. Prowadzi grupę Komeciaki. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Katowicach. Uśmiechem wita każdy dzień i każdego przedszkolaka. W jej ramionach odnajdują ukojenie. Zaraża maluchy miłością do sztuki i....malowania rękami.

Pani Lidzia

Pani Lidzia

Uosobienie anioła. Ciepła i serdeczna, sprawia, że każdy nasz przedszkolak jest pojedzony i zadowolony. Każdego dnia stanowi olbrzymie wsparcie dla nauczycieli.

Pan Mateusz

Pan Mateusz

Instruktor wczesnej nauki pływania. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Trener pływania klasy II obecnie trener w Zespole Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich. Były zawodnik dyscypliny pływania i triatlonu. Uwielbia pracę z dziećmi. Posiada wieloletnie doświadczenie jako instruktor/trener pływania. Oprócz pływania ma również inne pasje sportowe: jazda na snowboardzie, bieganie, Runmagedon oraz crossfit.

Małgorzata Worytko

Małgorzata Worytko

Logopeda z powołania. Człowiek - Anioł. Jej ciepło, uśmiech i 21-letnie doświadczenie sprawiają, że dzieci na ćwiczenia logopedyczne idą z przyjemnością, a nie z konieczności. Mówi wprost: "Mam to szczęście, że wykonuję zawód, w którym czuję się spełniona". Doświadczony pedagog. Uczestniczka kilkudziesięciu szkoleń i kursów. Prowadzi własny blog: www.pani-logopeda.blog.pl.

Pani Zuzia

Pani Zuzia

Instruktorka nauki pływania, gimnastyki korekcyjnej i zajęć sportowych w przedszkolu. Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Zakochana w życiu, gotowaniu i...Marku! Mama Neli. Jej znaki rozpoznawcze: uśmiech i..skarpetki nie do pary. Tym zamiłowaniem zaraża nasze przedszkolaki - na szczęście!

Pani Danusia

Pani Danusia

W jej ramionach każdy przedszkolak znajdzie ukojenie i żaden nie będzie głodny. Pomoc nauczycieli.

Pani Paulina

Pani Paulina

W Baby Planet prowadzi zajęcia rytmiczno – muzyczne, muzykoterapii i logorytmiki. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego i Szkoły Muzycznej.

rocket icon

Nabór trwa

Wiemy, że nasze przedszkole jest wyjątkowe. Wiemy, że jeżeli się zdecydujesz, to nie zamienisz go na żadne inne.

Zapisz swoje dziecko już dziś

Chcę zapisać dziecko do przedszkola

Zapytaj o miejsca

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

ABY BYĆ NA BIEŻĄCO Z WYDARZENIAMI

w