Edukacja, sport i rozwój dla Twojego dziecka

KidsAcademy Baby Planet to Park Rozrywki i Rozwoju, w którym dzieci bawią się, uczą i rozwijają. Rodzice bez obaw mogą pozostawić dzieci pod opieką animatorów lub instruktorów zajęć. Nasza wykwalifikowana kadra zadba o rozwój Twojego dziecka, odkryje jego zdolności i pasje.
Kids Academy to uniwersytet dla dzieci powołany do życia w Sosnowcu. Działa w systemie semestralnym. Każdy semestr obejmuje cotygodniowe aktywne warsztaty w laboratoriach i pracowniach multimedialnych oraz zajęcia plenerowe w miejscach związanych z tematyką warsztatów. Nasi studenci rozwijają wiedzę związaną z nowoczesną technologią, matematyką, programowaniem, kulturą, sztuką, psychologią, sportem i lingwistyką w poszczególnych wydziałach:
DESIGN – Wydział humanistyczno-artystyczny,
STEM – Wydział Ścisły,
LANGUAGE ARTS – Wydział językowy,
SPORT – Wydział sportowy.

sala zabaw

czytaj więcej

zajęcia dodatkowe

czytaj więcej

Sprawdź, jak  się bawimy

Wielbicielom nowych technologii, animacji i gier komputerowych proponujemy niesamowitą podróż do świata wyobraźni i fantazji. Multimedialny świat, który stworzyliśmy w Baby Planet, rozwija spostrzegawczość dzieci, pobudza wyobraźnię i uczy działania w grupie.
Multimedialna przygoda dla dzieci w wieku 3-12 lat. Strefa MegaBlocks rozwija logiczne myślenie, umiejętności manualne i koordynacyjne. To raj dla dzieci, które uwielbiają układać puzzle i klocki. Interaktywna podłoga z grami iFootKids gwarantuje świetną zabawę, a przy tym uczy.

Organizacja urodzin

czytaj więcej

wycieczki szkolne

czytaj więcej

robotyka

czytaj więcej

Obozy i półkolonie

czytaj więcej

Baby Planet logo
 • Adres:

  ul. 3-go Maja 14, 41-200 Sosnowiec

 • Telefon:

  • 502 366 377
 • E-mail:

  biuro@babyplanet.edu.pl

 • Godziny otwarcia:

  Przedszkole – poniedziałek – piątek 7:00-18:00
  Sala zabaw – zamknięta.