Wycieczka przedszkolaków do Rabki

29 maja 2017
    TAGI:
  • podróż,
  • przedszkolaki,
  • przedszkole,
  • przedszkole Baby Planet,
  • przedszkole sosnowiec,
  • wycieczka

Tacy mali, a już tacy dzielni! Przedszkolaki Baby Planet wybrały się na dwudniową wycieczkę do Rabki – Zdroju. Tak! Tylko w towarzystwie nauczycieli i dyrekcji. Rodzice naszych maluchów pozostali w domu.

Zbiórka o godz. 8:30. Około 9:00 przedszkolaki Baby Planet spakowane wyjechały busem spod przedszkola w kierunku Rabki. Po drodze wycieczkowicze zatrzymali się na drobną przekąskę w okolicach Zatoru. Następnie odwiedzili Skansen Taboru Kolejowego w Chabówce a około godziny 14:00 dotarli do  Willi Ela w Rabce – Zdroju. Po zakwaterowaniu i pysznym obiedzie czas wyruszyć na zwiedzanie okolicy.

Oto pierwsza fotorelacja z wycieczki – 29 maja:

Pierwszy dzień pobytu w Rabce – Zdroju był bardzo intensywny. Dzieciaki udały się pieszą wycieczką do Parku Zdrojowego. Odwiedziły Pijalnię Wody, nowoczesny plac zabaw, amfiteatr i fontannę ze słoniami.
Czas po kolacji spędzili bardzo aktywnie na terenie ośrodka Willa-Ela – wewnętrzny plac zabaw to raj dla dzieci. Przedszkolaki nie tylko świetnie bawiły się na zjeżdżalniach, drabinkach, karuzeli. Panie zorganizowały dla nich także zawody sportowe.

Po wieczornej toalecie, dzieciaki zasnęły słodko. Stanowią naprawdę zgraną drużynę, bowiem każdy z naszych maluchów dzielnie zniósł noc bez rodziców.

Wtorek. Przedszkolaki ochoczo powitały dzień przed godz. 7:00 (niektórzy nawet po 5:00 byli już wystarczająco zregenerowani). Poranna toaleta. Przed śniadaniem dzieciaki zdążyły już odwiedzić plac zabaw. Dziś kolejny dzień atrakcji. Rabkoland czeka!

Fotorelacja – 30 maja:

Nie mamy wątpliwości, że w Rabkolandzie nasze przedszkolaki bawią się z nauczycielami wyśmienicie. Zobaczcie:

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

ABY BYĆ NA BIEŻĄCO Z WYDARZENIAMI

w