Warsztaty POZNAJEMY ŚWIAT – SMOCZA INDONEZJA

• sosnowiec,
  • warsztaty dla dzieci,
  • warsztaty edukacyjne

Warsztaty „Poznajemy Świat” to przygoda, do której zaprosiliśmy nasze przedszkolaki.  Do przedszkola Baby Planet przybyli podróżnicy, którzy odwiedzili ponad 100 krajów świata.
Uczą, inspirują i wychowują dzieci w duchu pokoju, szacunku do innych ludzi i odpowiedzialności za środowisko naturalne. Dzięki warsztatom dzieci stają się bardziej ciekawe świata, zyskują motywację do nauki języków obcych oraz wiedzę o tym, jak żyją ich rówieśnicy na innych krańcach ziemi.

Tematem przewodnim warsztatów „Poznajemy świat” była SMOCZA INDONEZJA. Dzieci poznały odpowiedzi na liczne pytania: Czy smoki istnieją naprawdę? Jak rośnie ryż? Czym jest teatr cieni- wayang? Jak powstaje batik? Przymierzyły także indonezyjskie stroje i zagrały na niezwykłych etnicznych instrumentach.

Zobaczcie fotorelację z warsztatów: