Strefa cięcia w Baby Planet

• przedszkole sosnowiec,
  • strefa cięcia,
  • zawody

Jak fryzjer zmienia kolor włosów? Jakich narzędzi i sprzętu używa, by ułożyć fryzurę? Na te i inne pytania przedszkolaków Baby Planet odpowiadała dziś mama Lenki, Pani Monika Kopacz, właścicielka Salonu Fryzjerskiego „Strefa Cięcia” w Dąbrowie Górniczej.

Ci, którzy znają Panią Monikę, wiedzą, że włosy bez wahania można oddać w jej ręce. Dziś przekonały się o tym także nasze przedszkolaki i nauczycielki. Pani Monika nie tylko opowiedziała dzieciom o zawodzie fryzjera, lecz także wykonała wszystkim przedszkolakom fryzury – chłopcom wymodelowała włosy, dziewczynkom dopięła pasma naturalnych, koloryzowanych włosów i ułożyła je, używając gofrownicy! Nauczycielkom zafarbowała wybrane pasma włosów na fioletowo, niebiesko i czerwono. Na kilka godzin sala przedszkolna zmieniła się w salon fryzjerski. Fotorelacja ze spotkania potwierdza, jaką radość ze spotkania z rodzicami i poznawania ich zawodu oraz pasji, czerpią dzieci. Pani Moniko, serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas i upominki dla dzieci. Rodziców uspokajamy – Pani Monika zadbała o najdrobniejsze szczegóły – użyte produkty nie uczulają a dopięte włosy szybko można usunąć.

Fotorelacja: