Nabór do przedszkola

Uważasz, że to już odpowiedni czas, by Twoje dziecko rozpoczęło edukację przedszkolną? Nie musisz czekać do września i początku nowego roku przedszkolnego, aby powierzyć nam pod opiekę swojego malucha. Na to dobry jest każdy czas, jeśli dziecko ukończyło dwa lata.

Czy to odpowiedni moment?

Masz wątpliwości, czy Twoje dziecko odnajdzie się w grupie przedszkolaków? A może w dotychczasowym przedszkolu nie czuje się dobrze? Skontaktuj się z nami i odwiedź nasze przedszkole (także wraz z dzieckiem) w dowolnym momencie. Podczas niezobowiązującego spotkania rozwiejesz wątpliwości, poznasz dyrekcję i nauczycieli. Uważamy, że nasze przedszkole jest wyjątkowe. Wierzymy, że jeśli się zdecydujesz, to nie zmienisz je na żadne inne. Ale zdajemy sobie sprawę, że to nie jest prosta decyzja, dlatego zapraszamy Twoją pociechę na kilkudniową adaptację.

Dzień otwarty – w każdy wtorek

Jeśli Twoje dziecko ukończyło lub niebawem ukończy drugi rok życia, umówcie się wcześniej telefonicznie, dzwoniąc na numer 515 022 207 i przyjdźcie razem na dzień otwarty do naszego przedszkola. Będziecie mogli zobaczyć, jak wygląda nasz dzień przedszkolny, porozmawiać z kadrą pedagogiczną, obejrzeć sale i poznać narzędzia pracy. Z kolei dzieci będą mogły pobawić się z innymi przedszkolakami, bez lęku o to, że rodzica nie ma blisko.

Zapraszamy na dzień otwarty dzieci od 2 do 6 roku życia wraz z rodzicami od godz. 10:00. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 515 022 207.

Uzyskaj dofinansowanie do czesnego i zajęć dodatkowych

Fundacja Let’s Go, prowadząca w centrum Sosnowca przy ul. 3 Maja 14 Niepubliczne Przedszkole Baby Planet realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Let’s go do przedszkola!” nr RPSL.11.01.03-24-071H/17, w ramach którego od 1 września 2018 r. udostępni i zapewni wysoką jakość edukacji przedszkolnej dzieciom w wieku przedszkolnym.

Rodzice, którzy będą chcieli zapisać dziecko do przedszkola, mogą uzyskać nawet roczne dofinansowanie do czesnego oraz zajęć dodatkowych edukacyjno-przedszkolnych.

Niepubliczne Przedszkole sportowo-językowe Baby Planet zapewnia opiekę przedszkolną przez 12 miesięcy w roku, od poniedziałku do piatku w godzinach 7:00-18:00.

Jak wziąć udział w naborze?

Należy przyjść do przedszkola Baby Planet, mieszczącego się przy ul. 3 Maja 14 w Sosnowcu
(budynek Sezamu) i wypełnić dokumenty.

Godziny otwarcia biura:
poniedziałek, środa, piątek: 8-16:00 (możliwość złożenia dokumentów po godz. 16:00 po
wcześniejszym ustaleniu telefonicznym pod numerem: 515 022 207)
wtorek, czwartek: 8-18:00
e-mail: biuro@babyplanet.edu.pl

Szczegóły rekrutacji i dofinansowania pod numerem telefonu: 515 022 207.
Dokumenty warto złożyć jak najszybciej. Kolejny etap rekrutacji trwać będzie do 7 września 2018 r.