Nabór do przedszkola

Uważasz, że to już odpowiedni czas, by Twoje dziecko rozpoczęło edukację przedszkolną? Nie musisz czekać do września i początku nowego roku przedszkolnego, aby powierzyć nam pod opiekę swojego malucha. Na to dobry jest każdy czas, jeśli dziecko ukończyło dwa lata.

Czy to odpowiedni moment?

Masz wątpliwości, czy Twoje dziecko odnajdzie się w grupie przedszkolaków? A może w dotychczasowym przedszkolu nie czuje się dobrze? Skontaktuj się z nami i odwiedź nasze przedszkole (także wraz z dzieckiem) w dowolnym momencie. Podczas niezobowiązującego spotkania rozwiejesz wątpliwości, poznasz dyrekcję i nauczycieli. Uważamy, że nasze przedszkole jest wyjątkowe. Wierzymy, że jeśli się zdecydujesz, to nie zmienisz je na żadne inne. Ale zdajemy sobie sprawę, że to nie jest prosta decyzja, dlatego zapraszamy Twoją pociechę na kilkudniową adaptację.

Dzień otwarty – każdy wtorek

Jeśli Twoje dziecko ukończyło lub niebawem ukończy drugi rok życia, umówcie się wcześniej telefonicznie, dzwoniąc na numer 515 022 207 i przyjdźcie razem do naszego przedszkola. Będziecie mogli zobaczyć, jak wygląda nasz dzień przedszkolny, porozmawiać z kadrą pedagogiczną, obejrzeć sale i poznać narzędzia pracy. Z kolei pociecha będzie mogła pobawić się z innymi przedszkolakami, bez lęku o to, że rodzica nie ma blisko.

Zapraszamy na dzień otwarty dzieci od 2 do 6 roku życia wraz z rodzicami od godz. 10:00. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 515 022 207.

Jakie mamy grupy?

W przedszkolu funkcjonuje 5 grup przedszkolnych. Staramy się, by dzieci edukację przedszkolną realizowały ze swoimi rówieśnikami. Mamy więc grupę: dwulatków, trzylatków, czterolatków, pięciolatków i sześciolatków.