Kadra pedagogiczna

Baby Planet to przede wszystkim miejsce pełne ciepła, radości i empatycznych opiekunów. Twoje dziecko będą tu wspierać poszukiwacze przygód, z którymi doświadczy niezapomnianych chwil. Wiemy, że w grupie dzieci czują się lepiej i rozwijają szybciej! Wiemy, że do przedszkola przychodzą chętnie wtedy, gdy wiedzą, że czeka je dzień pełen zabawy. Dbamy o to codziennie! To dzięki wspólnej, edukacyjnej zabawie BabyPlaneciaki poznają smak przyjaźni i radości. Starannie dobrane grono pedagogiczne tworzą: dyrektor, nauczyciele wychowania przedszkolnego, instruktorzy nauki pływania i zajęć sportowych, lektorzy języków obcych, nauczyciel rytmiki, nauczyciel wczesnej nauki czytania.

Joanna Szczecińska

Joanna Szczecińska

Dyrektor przedszkola. Mama dwóch synów. Nauczyciel mianowany, pracuje z dziećmi od ponad 20 lat, Uczy języka angielskiego. Prowadzi zajęcia "Przyjaciele Zippiego" - program profilaktyki zdrowia psychicznego dziecka. Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej na kierunku: zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, a także zarządzanie placówkami oświatowymi. Strażniczka interesów dzieci i solidne wsparcie dla nauczycieli. Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów metodycznych. Wykorzystuje klocki Lego w edukacji przedszkolnej. Prywatnie uwielbia Lego Soft.

Sandra Buchacz

Sandra Buchacz

Wicedyrektor przedszkola. Nauczyciel kontraktowy. Wychowawca grupy „Kosmociaki”. Dba o stworzenie ciepłego, przyjaznego miejsca, w którym dzieci rozpoczną swoją pierwszą przygodę z edukacją. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz studiów podyplomowych – Gimnastyka Korekcyjno – Kompensacyjna, jak również studiów podyplomowych na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach z Wychowania Przedszkolnego.

Monika Ryszczyk

Monika Ryszczyk

Nauczyciel wychowania przedszkolnego. Prowadzi grupę Planeciaków. Absolwentka edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego na wydziale pedagogiki, jak również logopedii i medialnej emisji głosu na Uniwersytecie Śląskim. Propaguje aktywizujące formy nauczania. Uwielbia działać. Dba o poprawną wymowę przedszkolaków, prowadzi zajęcia nauki wczesnego czytania. Z dziećmi pracuje już od lat. Kocha podróże do miejsc mało znanych i zapomnianych. Gdy nie spędza czasu z naszymi przedszkolakami, najchętniej pływa, nie myśląc o niczym lub zatapia się pod kocem z kubkiem gorącej czekolady.

Amanda Świątek

Amanda Świątek

Nauczyciela wychowania przedszkolnego. Prowadzi grupę najmłodszą - dwulatków. Absolwentka zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego na wydziale pedagogiki w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Kobieta anioł. W jej ramionach maluchy znajdują ukojenie i czują się bezpiecznie. Nauczyciel z powołania.

Justyna Gwizdała

Justyna Gwizdała

Nauczyciel wychowania przedszkolnego. Prowadzi grupę trzylatków. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Katowicach. Uśmiechem wita każdy dzień i każdego przedszkolaka. W jej ramionach odnajdują ukojenie. Zaraża maluchy miłością do sztuki i....malowania rękami.

Julia Skowron

Julia Skowron

Gdzie nasze najmłodsze meteorki, tam i Pani Julia. Nieocenione wsparcie Pani Amandy.

Agnieszka Barańska

Agnieszka Barańska

Lektor języka angielskiego. Prowadzi zajęcia metodą Małą Lingua.

Pani Lidzia

Pani Lidzia

Uosobienie anioła. Ciepła i serdeczna, sprawia, że każdy nasz przedszkolak jest pojedzony i zadowolony. Każdego dnia stanowi olbrzymie wsparcie dla nauczycieli.

Mateusz Miodoński

Mateusz Miodoński

Instruktor wczesnej nauki pływania. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Trener pływania klasy II obecnie trener w Zespole Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich. Były zawodnik dyscypliny pływania i triatlonu. Uwielbia pracę z dziećmi. Posiada wieloletnie doświadczenie jako instruktor/trener pływania. Oprócz pływania ma również inne pasje sportowe: jazda na snowboardzie, bieganie, Runmagedon oraz crossfit.

Małgorzata Worytko

Małgorzata Worytko

Logopeda z powołania. Człowiek - Anioł. Jej ciepło, uśmiech i 21-letnie doświadczenie sprawiają, że dzieci na ćwiczenia logopedyczne idą z przyjemnością, a nie z konieczności. Mówi wprost: "Mam to szczęście, że wykonuję zawód, w którym czuję się spełniona". Doświadczony pedagog. Uczestniczka kilkudziesięciu szkoleń i kursów. Prowadzi własny blog: www.pani-logopeda.blog.pl.

Paulina

Paulina

Lektor języka francuskiego. Prowadzi zajęcia metodą Mała Lingua.

Joanna Tałanda

Joanna Tałanda

Lektor języka angielskiego. Prowadzi zajęcia metodą Małą Lingua.

Mr Yemi Ade

Mr Yemi Ade

Native speaker języka angielskiego. Wulkan energii. Gdyby w trakcie zajęć mierzono ilość spalonych kalorii, byłby w czołówce razem z naszymi instruktorami zajęć sportowych. Tak! Przedszkolaki Baby Planet uczą się z Yemi języka angielskiego wieloma zmysłami, zawsze w ruchu i nigdy po cichu.

Zuzanna Szołtysek

Zuzanna Szołtysek

Instruktorka nauki pływania i zajęć sportowych w przedszkolu. Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Zakochana w życiu, gotowaniu i...Marku! Mama Neli. Jej znaki rozpoznawcze: uśmiech i..skarpetki nie do pary. Tym zamiłowaniem zaraża nasze przedszkolaki - na szczęście!

Joanna Sześciak

Joanna Sześciak

Pomoc nauczyciela w grupie najmłodszej. Studentka pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ratownik WOPR. Pracowała jako animator czasu wolnego, instruktor nauki pływania, opiekun kolonijny i dziennikarka. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do działania.

Pani Agnieszka

Pani Agnieszka

W jej ramionach każdy przedszkolak znajdzie ukojenie i żaden nie będzie głodny. Pomoc nauczycieli.

Paulina Wierdak

Paulina Wierdak

W Baby Planet prowadzi zajęcia rytmiczno – muzyczne. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego i Szkoły Muzycznej.

rocket icon

Nabór trwa

Wiemy, że nasze przedszkole jest wyjątkowe. Wiemy, że jeżeli się zdecydujesz, to nie zamienisz go na żadne inne.

Zapisz swoje dziecko już dziś

Chcę zapisać dziecko do przedszkola

Zapytaj o miejsca

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

ABY BYĆ NA BIEŻĄCO Z WYDARZENIAMI

w