Dwudniowa wycieczka do Zawoi

13 listopada 2017
    TAGI:
  • przedszkolaki,
  • wycieczka,
  • Zawoja

Czas szybko ucieka. Wielkimi krokami zbliżamy się do terminu dwudniowej wycieczki do Zawoi – 4/5 grudnia 2017 r.

Wyjeżdżamy z samego rana. Dlatego prosimy, by dzieci zjadły śniadanie w domu i zjawiły się już pojedzone na godz. 8:30 na parkingu przy przedszkolu. Wyjazd planujemy na godz. 9:00.

Zakwaterowanie mamy w gospodarstwie agroturystycznym Kozinówka, w miejscowości Zawoja w Małopolsce. Tu także mamy zapewnione pełne wyżywienie. W dniu przyjazdu: obiad i kolację. Drugiego dnia: śniadanie i obiad.

Kozinówka to sprawdzone i przyjazne dzieciom miejsce, w którym – mamy nadzieję – uda nam się poznać zwierzęta gospodarskie (np. kozy, barany), nakarmić je. Odwiedzimy tu także papugi i króliki.

W Zawoi przedszkolaki zapoznane zostaną z kulturą góralską. Będą także uczestniczyły w warsztatach tworzenia ozdób z filcu. Obowiązkowym punktem wycieczki będzie poznanie okolicy, dlatego dzieci muszą mieć ciepłe kombinezony/ spodnie i kurtki zimowe. Planujemy śnieżne zabawy na oślej łączce i lepienie bałwana.

W drugim dniu wycieczki dzieci odwiedzą Babiogórski Park Narodowy, zwiedzą wystawę Muzeum Babiogórksiego i będą uczestniczyły w zaplanowanych w muzeum warsztatach edukacyjnych.

Galeria z Kozinówki:

Z Zawoi wyjedziemy po obiedzie. Planujemy powrót na parking przy przedszkolu na godz. 18:00.

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

ABY BYĆ NA BIEŻĄCO Z WYDARZENIAMI

w