Ćwiczę ja, ćwicz i Ty!

• zajęcia dla dzieci,
  • zajęcia sportowe,
  • zawody sportowe

Ćwiczą ręce, ćwiczą nóżki! Ćwiczę ja, ćwicz i Ty! Grzechem byłoby nie wykorzystywać potencjału miejsca, w którym mieści się Niepubliczne Przedszkole Baby Planet. Dlatego na wewnętrznym boisku piłkarskim z miękką murawą, przedszkolaki ćwiczą, a zarazem bawią się codziennie, najczęściej pod okiem naszej sportowej instruktorki Zuzi.

W ostatnich dniach nasze przedszkole zorganizowało dla zaprzyjaźnionych przedszkolaków zawody sportowe. W poniedziałek gościliśmy u siebie grupę „Misiów” z Przedszkola Miejskiego nr 35. Wtorek z kolei był dniem odwiedzin grup przedszkolnych z Miejskiego Przedszkola nr 35 w Rudzie Śląskiej. Oj, zabawy nie było końca. Zawody sportowe nie tylko uczą zasad fair play, ćwiczą spostrzegawczość i rozwijają motorycznie. Są także świetnym sposobem na integrację dzieci.

Zobaczcie film „Ćwiczę ja, ćwicz i Ty” oraz „Międzyprzedszkolne zawody sportowe„.