CZYM JEST BABY PLANET?

Baby Planet to Park Rozrywki i Rozwoju, w którym dzieci bawią się, uczą i rozwijają. W godzinach popołudniowych od poniedziałku do piątku oraz w weekendy rodzice bez obaw mogą pozostawić dzieci pod opieką animatorów. Nasza wykwalifikowana kadra zadba o rozwój inteligencji emocjonalnej Twojego dziecka, odkryje jego zdolności i pasje.

Bawialnia w naszym myśleniu to nieodpowiednie słowo. Nie jesteśmy miejscem kolejnej „przechowalni” dla dzieci. Naszą misją było stworzenie optymalnych warunków do promowania zdrowego rozwoju fizycznego i psychicznego dzieci poprzez aktywną, ale edukacyjną formę zabawy.

Galeria

czytaj więcej

Dla dzieci 3-12 lat

czytaj więcej

Grota solna

czytaj więcej

Organizacja urodzin

czytaj więcej

ATRAKCJE, KTÓRE CZEKAJĄ NA TWOJE DZIECKO

Możliwości jakie dają techniki wirtualne są ogromne. Dydaktyczne gry komputerowe są nieocenione w rozwijaniu takich umiejętności jak: zwinność, skoczność, szybkość reakcji, orientacja przestrzenna, logiczne myślenie, myślenie przyczynowo – skutkowe, współdziałanie w grupie. Są także pomocne w nauce języków obcych, w nabywaniu wiedzy ogólnej. Stanowią silne narzędzie pozytywnych oddziaływań na dzieci, co wymaga jednak dużej świadomości oraz wiedzy, która zostaje przekazana dziecku podczas zajęć z animatorem.

Kinetic Mega Wall

czytaj więcej

iFootFloor

czytaj więcej

MegaBlocks

czytaj więcej

LegoLab

czytaj więcej

Uczestnicy zabawy mają szansę sprawdzić swoje umiejętności, bawiąc się przy wysokiej jakości ekranie Kinetic MegaWall połączonym z ciekawymi aplikacjami sterowanymi za pomocą ruchu ciała bądź określonych gestów. Dla starszych dzieci przygotowaliśmy wyścigi, gry sportowe, taneczne i przygodowe – zarówno indywidualne, w parach, jak i grupowe.

U nas nie ma miejsca na nudę!

Czas na wyzwanie, aktywność ruchową i świetną rozrywkę. Dzieci mają możliwość uczestniczyć w zajęciach edukacyjno-rekreacyjnych na nowoczesnym i interaktywnym sprzęcie multimedialnym oraz w sali zabaw z miękką, kolorową podłogą, bezpieczną trampoliną i zjeżdżalniami. Korzystając z interaktywnej podłogi iFootFloor Kids, reagującej na ruch dziecka i aplikacji dla najmłodszych pasjonatów technologii – ćwiczą spostrzegawczość i refleks. Gry z olbrzymimi klockami MagicBlocks rozwijają umiejętności manualne, myślenie przestrzenne i koordynację. Dzięki nim zabaw klockami może nabrać naprawdę nowego wymiaru. Po ułożeniu klocków w określony sposób, na ekranie umieszczonym w ich pobliżu obudzi się dodatkowa rzeczywistość…

Zabawne gry nie tylko dodają energii, ale też świetnie integrują grupę, kształtują kreatywność i wyobraźnię, wpierając przy tym rozwój psychoruchowy dzieci.

https://www.youtube.com/watch?v=GVIHpHlbNJg&t=107s

Baby Planet logo
 • Adres:

  ul. 3-go Maja 14, 41-200 Sosnowiec

 • Telefon:

  • 515 022 207
 • E-mail:

  biuro@babyplanet.edu.pl

 • Godziny otwarcia:

  Przedszkole – poniedziałek – piątek 7:00-18:00
  Sala zabaw – zamknięta.