100-lecie AKS GÓRNIK NIWKA SOSNOWIEC

16 czerwca 2017
  • aks górnik niwka sosnowiec,
  • moda na niwke,
  • niwka sosnowiec,
  • sosnowiec

Sobota, 17 czerwca, tuż tuż. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na obchody 100-lecia AKS Górnik Niwka Sosnowiec. Z okazji uroczystości na najmłodszych czeka mnóstwo atrakcji już od godziny 10:00!

Specjalnie dla dzieci organizatorzy zadbali o stworzenie placu zabaw z dmuchaną, ogromną zjeżdżalnią i ścianką do wspinaczki. Nie zabraknie animacji, konkursów, zawodów oraz sportowych emocji podczas rozgrywanych w tym dniu meczów piłkarskich!

W trakcie gali będzie można zakupić pamiątkowe cegiełki w cenie 5 zł za 1 szt. Dochód z ich sprzedaży zasili klub, a Uczestnikom eventu da szansę udziału w losowaniu upominków! Dla dorosłej publiczności także przewidziano loterię z cennymi nagrodami. Będzie można wylicytować sportowe bestsellery: koszulki meczowe, trofea i wiele innych oraz zakupić okolicznościowe gadżety i pamiątki. Ni

Każdy z uczestników 100-lecia ma szansę wpisać się do pamiątkowej kroniki wydanej z tej właśnie okazji. A na zakończenie niesamowita dyskoteka z najlepszym dj na świecie – Grzegorzem! Wielka gala już 17 czerwca! Serdecznie zapraszamy całe Rodziny!